خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

ثبت مشاغل

۷ آگهی تبلیغاتی بسیار جالب و خلاقانه در مورد بوی بد دهان

دسته‌بندی نشده ۱۱ مرداد ۱۳۹۷

۷ آگهی تبلیغاتی بسیار جالب و خلاقانه در مورد بوی بد دهان

بوی بد دهان یکی از معضلاتی است که افراد همواره با آن درگیر بوده و در واقع بیش از هر چیزی اطرافیان فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. روش های مختلفی برای رفع این مشکل وجود دارد که مهم ترین و راحت ترین آن ها استفاده از محصولات بهداشتی دهان و دندان مانند مسواک، خمیر دندان، دهان شویه، خوشبو کننده ی دهان و نخ دندان هستند. شرکت های تولید کننده ی این محصولات بهداشتی برای ترغیب کردن مشتریان به خرید تولیدات آن ها در روش های تبلیغاتی خود دست به ابتکارات جالبی می زنند که ما در ادامه قصد داریم تعدادی از این تبلیغات جالب و خلاقانه را به شما نشان دهیم. با ما همراه باشید.

تبلیغی با عنوان «بوی بد دهان گناهی نابخشودنی است» که توسط یک کمپانی تبلیغاتی به نام BBDO در پورتوریکو برای تبلیغ دهان شویه ی «Act Restoring Mouthwash» طراحی شده است.

تبلیغی با عنوان «تست نیمکت پارک» که یک روش تبلیغاتی چریکی ساخته ی شرکت «Contract Advertising» در هند برای دهان شویه ی «Listerine » است. روی نیمکت یک تکه نوشته شده «برای کسانی که از لیسترین استفاده می کنند» و روی نیمکت دو تکه نیز نوشته شده «برای کسانی که از لیسترین استفاده نمی کنند».

 

تبلیغی با عنوان «زبان بدبو» که توسط شرکت « Mccann» در پورتوریکو برای آدامس های نعنایی با نام «Clorets Mints» ساخته شده است.

 

این آگهی تبلیغاتی که توسط شرکت «Publicis» در آلمان برای شرکتی در زمینه ی تولید استخوان های خوشبو کننده ی دهان برای سگ ها ساخته شده است.

 

این تبلیغ با عنوان «بوی بد دهان جرم است» ساخته ی شرکت تبلیغاتی «Lima» در پرو برای آدامس های نعنایی لیسترین است.

این آگهی تبلیغاتی نیز در ایتالیا توسط شرکت تبلیغاتی «TBWA Milan » برای محصولی در زمینه ی از بین بردن بوی بد دهان حیوانات خانگی با نام «Pedigree Dentastic» ساخته شده است.

این آگهی تبلیغ نیز با عنوان «شکنجه را متوقف کن» توسط یک شرکت تبلیغاتی در شیلی به نام «Lowe Port» برای آدامس های نعنایی شرکت «Mentitas» طراحی شده است.

بدون برچسب

62 بازدید کل ، 1 امروز

  

تبلیغات

  • نگاهی به داخل بزرگ‌ترین هواپیمای جهان؛ Airlander 10

    با در ۸ شهریور ۱۳۹۷ - 0 نظرات

    نگاهی به داخل بزرگ‌ترین هواپیمای جهان؛ Airlander 10 شاید Airlander 10 از بیرون جذابیت چندانی نداشته باشد، اما بدون شک بزرگ‌ترین هواپیمای جهان طراحی داخلی بی‌نظیری دارد که در ادامه قرار است با هم نگاهی داشته باشیم به گوشه‌وکنار این کشتی هوایی. ایرلندر ۱۰ که به «قلندر پرنده» هم شهرت دارد علیرغم داشتن ظاهر غیرمعمول، […]

  • غیبت کردن در محل کار را با ۹ حرکت در نطفه خفه کنید

    با در ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - 0 نظرات

    غیبت کردن در محل کار را با ۹ حرکت در نطفه خفه کنید افرادی که هر روز و برای ساعات طولانی در کنار یکدیگر کار می‌کنند بعضا پیش می‌آید که دلخوری‌هایی از هم پیدا کنند. این امر کاملا طبیعی است. اما مساله‌ی غیرطبیعی و خارج از چهارچوب که در این میان ممکن است پدیدار شود […]

  • تولید محتوای جذاب، پاشنه آشیل رسانه‌های دیجیتال

    با در ۲ شهریور ۱۳۹۷ - 0 نظرات

    تولید محتوای جذاب، پاشنه آشیل رسانه‌های دیجیتال نوشتن یکی از جذاب‌ترین کارهای دنیاست. برخی از نویسنده‌ها در حوزه وب و رسانه و تولید محتوا دست به قلم هستند و برخی دیگر رمان‌های بلند و فانتزی می‌نویسند. هر چه که باشد، این افراد یکی از رویایی‌ترین فعالیت‌های جهان را تجربه می‌کنند زیرا می‌توان با قوه‌ی تخیل […]